Gündem Olun !

Dijital medya konusunda markalara sunduğu hizmetler ile harika sonuçlar alabilmelerini sağlayan CSA Medya, 2016 yılında İstanbul Ataşehir’de kurulan ve o günden bu yana markaların kendilerini tüketicilere en iyi şekilde pazarlayabilmesini sağlayan bir firmadır.

Özellikle sahip olduğumuz uzman ve deneyimli ekip sosyal medyadaki tüm gelişmeleri yakından takip eden, yeniliklere ayak uyduran ve her zaman daha iyisi için çabalayan firmamız, sosyal medya dinamiklerine en uygun şekilde sunduğu hizmetler sayesinde, markaların sosyal medyada kendisini kanıtlayabilmesi için tüm gerekli hizmetleri büyük bir yetkinlik ile sunmaktadır.

//csamedya.com.tr/wp-content/uploads/2022/11/pr-basin-ajansi.webp

Tüm hizmetlerimizi, profesyonel bir şekilde sunarken, markaların en yüksek verimi alabilmesini ve bu sayede sosyal medyada markalarının tanınırlığını arttırarak daha fazla tüketiciye ulaşabilmesini sağlamaktayız.

Her müşterimiz için ayrı bir özenle ve yenilikçi düşünce ile hizmet veren ekibimiz, özellikle özgün içerikler ile sizlerin rakiplerinizin önüne geçebilecek farkı yaratmanızı sağlarken, markanızı pazarlayabilmeniz için günümüzde en önemli araçlardan biri haline gelen sosyal medya için tüm ihtiyaç duyduğunuz desteği en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyoruz.

CSA Medya, özellikle ülkemizin pek çok başarılı markası adına da hizmet vermekte ve Türkiye’nin sektöründe en başarılı markalarının da bizi tercih etmesinin nedeni olarak da sunduğumuz kaliteli ve doğru hizmet bulunmaktadır.

Sizler de markanızın hem ülkemizde hem de dünyada önemli bir saygınlığa ve tanınırlığa sahip olmasını istiyor ve bunun için hizmet almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçerek hizmet talep ettiğiniz her konuda ayrıntılı bilgi alabilir, markanız için ellerimizi sıvamaya başlamamızı sağlayabilirsiniz.

Basın & PR Yönetimi

Bir markanın hedef kitlesine kendisini en iyi şekilde tanıtabilmesi oldukça önemlidir. Özellikle hedef kitlenin zihninde olumlu bir izlenim yaratmak, bir markanın tercih edilirliğini arttırması ve sürdürebilmesi için en önemli noktalardan biridir. Bu nedenle de markaların basın ilişkileri ve kendisini tanıtabilmesi, markanın bilinirliği ve tercih edilirliği açısından önem arz etmektedir.

CSA Medya olarak bizler, müşterilerimize markaları adına Basın & PR Yönetimi hizmeti sunarak, kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri yöntemler ile tüketici zihninde markalarını kazıtabilmelerini sağlıyoruz.

PR haberleri ve basın bülteni çalışması

Günümüzde tüketiciyi etkilemek ve onları markalarına yönlendirebilmek için en güçlü araçlardan biri olan basın ve PR çalışmaları, markaların halk ile ilişkisini arttırabilmek için ihtiyaç duyduğu medya iletişimi kurularak ve markaların tüketiciye medya yoluyla ulaşarak tanınırlığını arttırabileceği etkili bir yöntemdir.

CSA Medya olarak bizler, bu konuda markanız için hizmetleriniz, markanız ve yaşanan sorunlar için en doğru şekilde basın ilişkileri ve PR çalışmaları düzenleyerek, sizlerin halk ile doğrudan temasın yanı sıra medya aracılığı ile halka daha etkili bir şekilde temas edebilmenizi sağlamaktadır. Medya ile markanız arasında bir aracı görevi gören şirketimiz, sizler adına medyada adınızı duyurabileceğiniz en etkili çalışmalar ve güçlü iletişimler ile markanızın tanınırlığını harika bir şekilde arttırmaktadır.

Bu noktada müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmet ile müşterilerimizin firmalarına ait web sitelerindeki paylaşımları Google arama motoru içerisinde üst sıralara taşıyacak hale getirmekteyiz.

İnstagram'da Mavi Tik Almak İçin Haber ve PR Çalışmasının Önemi !

Özellikle bir markanın, medya aracılığı ile mesajını iletmesi, yapmış olduğu reklam ve çalışmalardan çok daha zor bir yol olsa da özellikle markanızın hikayesini hem medyaya hem izleyenlere sunabileceğiniz bu yöntem, harika bir iletişim kuvveti ve marka tanınırlığı kazandırmakta, bu nedenle de şirketimiz tarafından sizler adına sunduğumuz ve yürüttüğümüz bu hizmet sayesinde, sizleri hem dijital hem de normal medyada görünür ve tanınır bir hale getirmek için çabalıyoruz.

Markanız için en doğru iletişim stratejilerini planlayan ve uygulayan şirketimiz, sizlere bu hizmet sayesinde hem medyada hem de halk içerisinde olumlu bir algı ve itibar kazandırarak büyük bir başarı elde edebilmenizi sağlamaktadır. Basın ve PR yönetimi hizmetimiz dahilinde, markalar için büyük bir özveri ve kalite ile yürüttüğümüz faaliyetler arasında şunlar yer almaktadır;

  • Konu ve Gündem Yönetimi
  • Medya İlişkileri
  • Algı ve İtibar Yönetimi
  • Stratejik Danışmanlık
  • Digital PR İletişimi

PR Şirketleri Ne İş Yapar?

PR şirketleri ne iş yapar? Sorusu, pek çok kişi tarafından merak edilen bir konudur. Öncelikle PR şirketlerinin yegâne amacı, markaların medya iletişimi konusunda ihtiyaç duyduğu etkili iletişimi sağlamaktır.

Bunun için markaların hikayelerini medyada gözler önüne seren, marka imajını yükselten ve verilen hizmetlerin dikkat çekmesini sağlayan iletişimler ile gazete, dergi, televizyon ve özellikle de dijital medya konusunda markaların kendilerini en doğru şekilde tanıtabilmesi adına iletişim çalışmalarını yürütmekte olan PR şirketleri, bu sayede markaların stratejik planlarını gerçekleştirirken, hem medya hem de halk içerisinde olumlu bir izlenim yaratmak amaçlanmaktadır.

Doğrudan halk iletişimi kurulan yöntemin aksine, halk ile medya aracılığı ile iletişim kurulan ve aynı zamanda medyaya da markanın tanıtılmasını sağlayan PR çalışmaları, pek çok farklı yöntem ile uygulanabilmektedir.

Medya ile marka arasında bir aracı konumunda bulunarak bu oldukça zor iletişimin en doğru ve en etkili şekilde sağlanması adına hizmet veren CSA Medya’da özellikle markalar için sunduğu PR çalışmaları ile harika bir hizmete imza atarken, bu konuda alanında en başarılı isimleri bünyesinde barındırmaktadır.

 

CSA Logo