Pazarlama Bir Sanattır !

CSA Medya ile markanızı dijital pazarlama konusunda harika bir şekilde büyütebilir, bu pazarda kendinize bir yer bulmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm önemli hizmetleri firmamızda bulabilirsiniz.

CSA Medya olarak bizler, dijital pazarlama sanatının derinliklerine kadar hakim olarak, markaların dijital pazarda yükselebilmeleri için gerekli olan tüm durumları derinlemesine inceleyip analiz yaparak, markaların sorun yaşadığı dijital pazarlama noktalarını tespit ediyor ve bu konularda onları büyük bir dertten kurtararak dijital mecralarda ve dijital pazarda adlarını en iyi şekilde duyurabilmelerini sağlıyoruz.

//csamedya.com.tr/wp-content/uploads/2022/12/KOBI-Nedir-Ozellikleri-ve-Tanimi-ve-Acilimi-Nedir-1-1-1024x576-1.jpg

Sosyal Medya’nın etkisinin git gide arttığı günümüzde, markaların gelirlerinin büyük bir kısmını oluşturmaya başlayan dijital pazarlama konusunda, markaların bu sosyal medyada kendisini ifade edebilmesi, hedef kitlesine ulaşabilmesi, satışlarını arttırabilmesi ve özellikle marka imajı adına ihtiyaç duyduğu tüm gereksinimleri karşılayabilmesi adına hizmet sunuyoruz.2016 yılından bu yana İstanbul Ataşehir’de markalar için en yenilikçi ve özgün fikirler ile hizmet vermeye devam eden CSA Medya, bu güne kadar pek çok önemli markaya dijital mecrada hizmet verirken, kendisini tanıtmak isteyen markalar için de aynı özen ve özveri ile hizmet sunmuş ve sunmaya devam etmektedir.Hiçbir zaman müşterilerimize birbirinin benzeri hizmetler sunmayarak, tamamen sizlere uygun ve sizlere özel fikirler ile bu hizmeti sağlayan firmamız, bu sayede sıradanlaşmış ve standart hale gelmiş pek çok klişeden sıyrılarak sizlerin ön plana çıkabilmesini sağlamaktadır. Rakiplerinizin önüne geçebileceğiniz en etkili çözümler ile markanıza tanınırlık ve satış artışını en iyi şekilde sağlamaktadır.

E-Ticaret Danışmanlığı

CSA Medya olarak, sunmakta olduğumuz E-Ticaret danışmanlığı hizmeti sayesinde, dijital pazarlama konusunda oldukça geniş bir alanda markalar için tüm gereklilikleri yerine getiriyoruz. Özellikle dijital pazarlama danışmanlığı çerçevesinde markalar için sunmakta olduğumuz tüm hizmetler, aslında pek çok farklı ayağı da içinde barındırmaktadır.  Oldukça derinlemesine ele alınması gereken ve dikkat edilmesi gereken pek çok hususun yer aldığı dijital pazarlama konusunda, sahip olduğumuz deneyimli ve uzman ekibimiz sayesinde, tüm bu ayakları en doğru hizmetler ile markalara uygun hale getiriyoruz.Google Adwords reklamları, Facebook, İnstagram gibi sosyal medya platformu reklamları, sosyal medya hesabı yönetimi, arama motoru optimizasyonu gibi daha çok çok husus, markaların dijital pazarda etkisini gösterebilmesi adına önem arz ederken, bizler de sunduğumuz hizmetler ile tüm bu hususlarda markalar için gereklilikleri yerine getiriyoruz.Markaların, dijital pazarda yükselebilmesi ve ardından yerini koruyabilmesi için, dijital pazarlama için önemli olan tüm hususların takip edilmesi ve aktif bir şekilde optimize edilerek markanın görünürlüğünü kaybetmemesi sağlanmalıdır. Bunun yanı sıra markaların hedef kitlesi için ihtiyaçları tespit etmesi ve trendlere uygun içerikler ve hizmetler ile birlikte varlığını sürdürmesi, bir markanın dijital pazarda etkinliğini arttırarak tanınırlık ve kazanç konusunda harika bir noktaya gelebilmesi adına çok önemlidir.İşte bu hususta markalar için sunduğumuz E-Ticaret danışmanlığı hizmeti sayesinde, markalara tüm bu konularda ayrıntılı bir şekilde destek olmaktadır. Dijital mecralarda markalar için önem arz eden reklamlar, SEO, web ve grafik tasarımı, sosyal medya hesapları gibi tüm bu önemli hususların uzman ekibimiz tarafından ayrı ayrı yürütülerek markanın gerçek potansiyelini her alan için ayrı olarak uzman bir ekip ile çalışması sayesinde kazanmasını sağlıyoruz.Kısacası E-Ticaret danışmanlığı hizmetimiz ile, dijital pazarda e-ticaret konusunda markaların ihtiyaç duyduğu her türlü gereksinim adına destek sunan CSA Medya Acentesi, markaların dijital yükümlülüklerini önemli ölçüde hafifletmekle kalmayıp, E-ticareti etkileyen tüm önemli noktaların markalar adına en verimli şekilde yürütülmesini sağlıyoruz. Firmamız tarafından müşterilerimiz için E-ticaret konusunda sunmakta olduğumuz 3 farklı paket ile hem bütçelerine hem de ihtiyaçlarına uygun E-Ticaret paketini seçerek, bizlerden destek alabilmelerini sağlıyoruz. Bu paketler ise şunlardan oluşuyor;

  • E-Ticaret Giriş
  • E-Ticaret Elite
  • E-Ticaret Elite Plus

Özellikle firmaya ait tanıtım ve pazarlama alanındaki tüm işleyişe sağlamış olduğumuz müdahale kapsamında daha geniş kitleye ulaşım sağlanmaktadır.

SEO çalışmaları temelde üçe ayrılmaktadır. Site içi seo, site dışı seo ve teknik seo olarak kategorilendirilen bu çalışma sayesinde müşterilerimize ait firmaların hedef kitlesindeki gelişmeyi ortaya koymaktayız.

Google arama motoru içerisinde firmaya ait web sitesinin Google algoritması içerisinde üst sıralarda yer alması oldukça önemlidir. Çünkü hedef kitle genellikle Google aramalarında çıkan ilk 3 siteye giriş yapmaktadır. Bu noktada müşterilerimize ait firmaların web sitelerinin mutlaka üst sıralarda yer alması gerekmektedir.

E-Ticaret Danışmanı Nedir, Ne İşe Yarar?

E-Ticaret danışmanı nedir, ne işe yarar? Sorusu, E-Ticaret konusunda bilgi sahibi olmak isteyen kişiler tarafından en çok araştırılan ve merak edilen sorulardan biridir. Öncelikle E-ticaret danışmanı hizmeti sunan firmamız, markaların dijital pazarda satış faaliyetlerini iyileştirebilmek adına gerekli desteği sunarken, sunduğu tavsiye ve planlar ile firmaların reklam, web optimizasyonu, pazarlama gibi hususlarda kendisini iyileştirerek satışlarını ve görünürlüğünü arttırmaya çalışmaktadır.Dijital pazarda en önemli hususlardan biri, markanın tüketicinin zihninde yer edebilmesidir. Bu da tüketicinin karşısına sık bir şekilde çıkarak veya çıktığı an dikkatini çekecek özelliklere sahip olarak mümkün olmaktadır. Görünürlüğünü arttırabilen ve görüldüğü kişilerin zihinlerinde olumlu bir etki yaratarak yer edinebilen markalar, bunu ne kadar başarırsa, dijital pazarda satış konusunda o kadar iyi yerlere gelmektedir.İşte bu nedenle de bir markanın görünürlüğü ve olumlu izlenimi açısından gerekli olan tüm dijital pazarlama hususlarında gerekli desteği sunmak için hizmet veren firmamız, bu destek sayesinde markaların kendisine pazarda önemli bir yer bulabilmesi ve daha da önemlisi bu yerde tutunabilmesi ve yükselebilmesi adına büyük bir hizmet vermektedir.
CSA Logo