Reklam Optimizasyonların Bize Emanet !

Medya ajansı olarak 2016 yılı itibariyle CSA Medya olarak biz de yerimizi almış bulunmaktayız. Müşteri potansiyelimiz ise sağlamış olduğumuz hizmetler kapsamında kurulduğumuz ilk günden itibaren yüksek oranda başarı sağlamış ve bu başarıları müşterilerimize entegre etmiş bulunmaktayız.

Firmalar ile tüketicilerin buluşmasını sağlayan medya ajansımız içerisinde çalışan özgün ve yenilikçi çalışanları ile her geçen yıl başarısını kanıtlamaktadır.

Medya ajansının başarısı demek ajansın müşterilerinin de başarısı demektir. Özellikle bu alana hâkim olmak ve internet üzerinde her türlü yönetime hakim olmak başarının en önemli kaynağıdır.

pr ajans, pr ajans görevler, pr ajans ne işe yarar, türkiye pr ajans, en iyi pr ajans

Böylece hem teknolojik gelişme sağlanmakta hem de firmaların hedef kitlesinin ihtiyaç duyduğu ürünlere ulaşması sağlanmaktadır.

CSA Medya olarak sağladığımız hizmetler şöyle sıralanabilir;

  • Seo
  • Web tasarımı
  • Sosyal medya yönetimi
  • İçerik yönetimi
  • Web sitelerinin grafik tasarımı
  • Reklam yönetimi
  • E- ticaret danışmanlığı
  • Basın ve PR yönetimi

Tamamen optimize edilmiş uygun maliyetle reklam vermek istermisin?

Bu noktada bir firmanın ihtiyaç duyduğu tanıtıma ve tanınırlığı CSA Medya ajansı olarak sağlamaktayız.

Dijital ajanslar pazarlama sistemi kurarak firmaların tanıtımlarını ve hedef kitlelerini oluşturmaktadır. Özellikle dijital pazarlama stratejisi oldukça önemli bir durumdur.

Müşterilerimizin firmalarına özel olarak sağladığımız dijital pazarlama stratejileri sayesinde hem bütçelerini verimli olarak kullanmalarını sağlamakta hem de gerçekleştirdiğimiz reklam kampanyaları dahilinde tanınır hale gelmelerini sağlamaktayız.

Ajans seçimi yaparken mutlaka Google iş ortağı olup olmadığına, hangi markalarla çalıştığını, hangi kurumları referans aldığına, sunduğu hizmetlere ve dijital pazarlama stratejisinde ne kadar başarılı olduğuna dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu noktada sahip olduğumuz Google iş ortaklığı, çalıştığımız markaların tanınırlığı ve sunduğumuz hizmetler kapsamında oldukça tanınır olmakla birlikte referanslarımız arasında da herkesçe bilinen hepsiburada, Sırma SU, Shift Delete.net, Dardanel, Turkcell Superonline, Bürotime, Modanizm, Solarız, Cremeria Mılano, Neva Kozmetik yer almaktadır.

Yani anlaşılacağı üzere burada yer alan ünlü markaların referanslısına sahip olmaktayız. Böylece yürütmüş olduğumuz medya pazarlama stratejisi ile müşterilerimizin firmalarını üst sıralara taşımaktayız.

Özellikle sunduğumuz hizmetler kapsamında bir firmanın ihtiyaç duyduğu her şeye ulaşması mümkündür. Hizmet veya ürün satışı yapan her firma için doğru reklamın yapılması firmanın geleceğini oluşturmaktadır. Bugüne kadar kaliteli ve başarılı hizmet veya ürün satışı gerçekleştiren birçok firma doğru pazarlama stratejisi benimseyen dediğinden veya reklamının doğru şekilde yapılmaması nedeniyle piyasa üzerinden silinmiştir.

İnsanlar canlı varlıklar olduğundan insanları ilgilendiren her alanda canlı bir varlık olmaktadır. Bu noktada müşteri kitlesinin her zaman dinamik ve göz önünde tutulması değişen ve gelişen dünya ile birlikte sürekli olarak değişim yaşayan insanların da odağını aynı noktada tutmasını sağlamaktadır.

Özellikle ajansların sağladığı internet reklamları hizmeti ile firmalar hedefledikleri tanınırlığa en kısa şekilde ulaşabilmektedir.

İnternet Reklamları Neden Önemlidir?

Dijital medya ajansları arasında bulunan CSA Medya ajansımız internet reklamları sayesinde müşterilerimizin firmalarına yönelik olan hedef kitleyi oluşturmakta ve arttırmaktadır.

Birçoğumuz sık sık gördüğümüz internet reklamları sayesinde yeni ürünler veya yeni hizmetler almaktayız. Bu noktada bir marka ne kadar göz önünde olursa o kadar popüler hale gelmektedir. İnternet reklamları markaların vermiş olduğu hizmetleri veya satışını yaptığı ürünleri hedef kitlenin ilgisini çekmesini sağlamakta ve aynı zamanda bu ürünleri veya hizmetleri daha iyi tanımasını kolaylaştırmaktadır.

Biz de medya ajansı olarak artık TV reklamlarından internet reklamlarına evrilen topluma uygun olarak firmaların internet reklamlarını düzenlemekte, bu reklamları yönetmekte ve bu reklamlar kapsamıyla ne kadar hedef kitle oluşturulduğunu takip etmekteyiz.

Özellikle reklamlar altında yatan mesajlar doğrultusunda insanların almayı düşünmedikleri ürünleri almasına veya almayı düşündükleri ama hangisini alacağına karar veremeyenlerin karar vermesine olanak sağladığından firmaların kâr marjlarını artırmaktadır.

Tanıtımı iyi yapılmış her ürün iyi üründür algısı doğrultusunda algıda seçicilikten de yararlanarak firmaların müşteri kapasitesini arttırmaktayız.

İnternet Reklamlarının Avantajları Nelerdir?

Doğru medya ajansı ile çalışmak bu noktada oldukça önemlidir. Çünkü firmaların eklem için ödeyecekleri tutardan reklamlar sayesinde daha fazla para kazanmaları kara geçmelerini sağlamaktadır. CSA Medya olarak müşterilerimize kar elde edeceklerini garanti etmekteyiz.

Özellikle ilk olarak web sitesinin tanıtımının doğru şekilde yapılması ardından adwords reklam tanıtımının ve sosyal medya reklam tanıtımının da olumlu sonuç vermesini sağlamaktadır. Firmaların vermiş oldukları hizmetlere veya satışını gerçekleştirdikleri ürünlere odaklı olarak gerçekleştirilen reklam tanıtımları sayesinde müşteri kitlesinin odağını dağıtmadan firmanın çekiciliğini ortaya koymaktayız.

Bu sayede müşteri kitlesi farklı bir noktaya kaymadan bu firmadan hizmet almakta ve daha sonra sosyal reklam dediğimiz reklamı da beraberinde getirmektedir.

CSA Logo