e ticaret

E Ticaret Sistemleri

İnternetin gücüyle işletmenizi daha geniş kitlelere ulaştırmanın zamanı geldi! E-ticaret sistemleri, ürünlerinizi çevrimiçi ortama taşımanın en etkili yoludur. Dünya çapında müşterilere ulaşmanın yanı sıra işletmenizi dijital dünyada güçlü bir şekilde konumlandırmanıza yardımcı olur.

Devamını oku
ux ui hizmeti

Mobil Uygulama

Özel mobil uygulama geliştirme ajansları, müşterilerin özel ihtiyaçlarına uygun olarak özel mobil uygulamalar oluşturmak için uzmanlaşmıştır.

Devamını oku
web tasarim uygun website kurulum

Web Yazılım

Web yazılım, internet üzerinden erişilebilen uygulamaların geliştirilmesinde kullanılan yazılım programlarıdır.

Devamını oku
seo 1

Google Seo

Seo danışmanlığı ve seo hizmeti kapsamında firmaların e-ticaretini, blog sayfalarına veya web sitelerini profesyonel ekibimiz ile birlikte arama motoru üzerinde üst sıralara taşımaktayız

Devamını oku
basinpr danismanlik

Basın & PR Yönetimi

CSA Medya olarak bizler, müşterilerimize markaları adına Basın & PR Yönetimi hizmeti sunarak, kendilerini en iyi şekilde ifade edebilecekleri yöntemler ile tüketici zihninde markalarını kazıtabilmelerini sağlıyoruz.

Devamını oku
e ticaret danismanligi dataistanbul 9 1

E-Ticaret Danışmanlığı

CSA Medya olarak, sunmakta olduğumuz E-Ticaret danışmanlığı hizmeti sayesinde, dijital pazarlama konusunda oldukça geniş bir alanda markalar için tüm gereklilikleri yerine getiriyoruz.

Devamını oku
csamed23.png 1

İnternet Reklamları

Dijital medya ajansları arasında bulunan CSA Medya ajansımız internet reklamları sayesinde müşterilerimizin firmalarına yönelik olan hedef kitleyi oluşturmakta ve arttırmaktadır.

Devamını oku
medya planlama

Medya Planlama

Medya planlama, aslında pek çok farklı çalışmayı da içerisinde barındıran genel bir hizmet olarak, markaların satış metni veya reklamlarının en doğru şekilde hazırlanabilmesi için CSA Medya tarafından alanında uzman ve deneyimli ekip ile sunulan bir hizmettir.

Devamını oku
grafik tasarim

Grafik Tasarım

CSA Medya olarak müşterilerimize sağladığımız grafik tasarım hizmeti kapsamında dijitalleşen dünyaya firmaların uyum sağlamasını kolaylaştırmaktayız.

Devamını oku
icerik yonetimi 1

İçerik Yönetimi

İçerik yönetimi hizmeti sunan firmamız, özellikle markaların internet siteleri için oldukça mühim bir konu olan içerik konusunda gerekli tüm desteği sizlere sağlarken, siteniz içerisinde yer alan içeriklerin ziyaretçi ve potansiyel müşterileriniz tarafından beğenilmesini sağlamaktadır.

Devamını oku
XML Nedir

Web Tasarım

Bir markanın kendisini en iyi ifade edebileceği alanlardan biri kesinlikle web sitesidir. Özellikle müşterilerin dikkatini çekecek bir web sitesine sahip olmak, hem bu markaya karşı oluşan güveni hem de pazarlama konusundaki artış adına oldukça önemlidir.

Devamını oku
sosyal medya 1.jpg

Sosyal Medya

CSA Medya olarak bizler, 2016 yılından bu yana markalar için dijital ortamda kendilerini en iyi şekilde gösterebilmeleri adına birbirinden özel hizmetler sunuyoruz.

Devamını oku
CSA Logo