instagram gizli

Gizli bir profil görüntülemek istiyorsanız, (instagram’da özel bir hesabı talep etmeden nasıl takip edeceğinizi öğrenmek istiyorsanız) yapmanız gerekenleri sıraladık işte instagram gizli profil görmek için yapmanız gereken 5 gizli taktik !

instagram gizli profil gorme
İnstagram Gizli Profil Görmenizi Sağlayacak 5 Taktik ! 4

Gizli bir Instagram hesabı nasıl görünür? 

Instagram gönderilerini şu anda özel bir hesapta görüntülemenin tek yolları (birinin özel Instagram hesabını nasıl göreceğiniz), elbette Instagram’da çalışmadığınız sürece ?

Özel Instagram hesaplarını görüntülemeye yönelik tek “beyaz şapka” yaklaşımıyla başlayalım.

Özel Instagram profillerinin nasıl görüntüleneceğine ilişkin 5 numaralı taktik çok aşırı, bu yüzden bunu önermiyorum… ama paylaşmak zorundayım.

1. 3. Taraf Instagram Gizli Profil Görme Uygulaması Kullanın

Gizli hesapları görmenizi sağlayan birkaç özel Instagram görüntüleyici uygulaması vardır. Özel Instagram uygulamalarını görmek için hem ücretsiz hem de ücretli var. 

İşte instagram’da fenomen bir kullanıcı olmak için daha fazla bilgi !

Gizli Instagram hesaplarını takip etmeden görüntülemek için bazı araçlar:

Instagram’a özel olarak göz atmak istiyorsanız yukarıdakilerden herhangi biri çalışmalıdır. Özel Insta en popüler seçenektir. 

Bir hesaba beyaz şapka yoluyla erişemiyorsanız, bunlar gerçekten en iyi seçeneklerdir. Yine de dikkatli olun, bu araçları incelemedim ve casus yazılım kullanmayacaklarına veya verilerinizle kötü niyetli bir şey yapmayacaklarına dair söz veremem.

2. Gizli Profil Görmek İçin Sahte Takip İsteği Gönderin 

İnsanların hesaplarının gizli kalmasını istemelerinin bir nedeni vardır ve bazı kişilerin birinin özel Instagram hesabını görmek için geçerli bir nedeni vardır. Yalnızca tanıdıklarının içeriklerini görmesini istiyorlar.

Bu nedenle tek gerçek beyaz şapka yolu, bir takip isteği gönderip kabul ettirmektir. Hesabın ne sıklıkta izlendiğine bağlı olarak takip talebinizin kabulü birkaç gün sürebilir. 

İsteğiniz kabul edilmezse, dikkatlerini çekmek için her zaman içerik oluşturucuya DM (direkt mesaj) atmayı deneyebilir ve umarız radarlarına girip takip isteğinizi kabul ettirebilirsiniz.

Unutmayın, Instagram ile başınız belaya girmeden özel bir Instagram hesabının “kilidini açmanın” tek yolu budur.

3. Profilin Kullanıcı Adıyla İlgili Bir Google Araması Yapın

Google’ı kullanarak Instagram gizli hesap gönderilerini nasıl göreceğiniz aşağıda açıklanmıştır. 

Google, birinin Instagram web sitesi URL’si gibi Instagram hesabı içeriğinin kayıtlarını tutar ve yalnızca profilin tanıtıcısını Google’ın arama motorunda aramak, onlardan çok fazla içerik bulabilir.

Ancak, yalnızca hesap herkese açıkken oluşturulan içerik görünür olacaktır. Bu, belirli bir Instagram hikayesini bulmak için iyi bir yöntem olmaz , ancak bu, tanımı gereği 24 saat sonra kaybolur. 

Bu, bunu özel Instagram hesaplarını atlamanın daha kolay yollarından biri yapar. Genel bir çeşitliliğin Instagram hesap ayrıntılarının nasıl bulunacağıyla ilgileniyorsanız, Google gidilecek yol olabilir. 

Bu son iki yöntemi kullanırsanız nasıl görünürsünüz…

SORUMLULUK REDDİ: Son İki İpucu Siyah Şapka/Tuhaf Seviye Taktiklerdir

Son 2 ipucu hiç hoş değil ve bunları yaparken yakalanırsanız Instagram’dan atılmanıza neden olabilir. Bunları burada sadece makalenin bütünlüğü için paylaşıyorum, böylece insanların özel Instagram’daki gönderilerini her şekilde nasıl göreceğinizi bilirsiniz…

instagram gizli2
İnstagram Gizli Profil Görmenizi Sağlayacak 5 Taktik ! 5

Bu son iki yöntemi kullanırsanız nasıl görünürsünüz…

4. Sahte Hesap Oluşturun

Tamam, şimdi özel IG hesaplarını görüntülemenin “biraz tüyler ürpertici” yolları diyarına yaklaşıyoruz. Bu etik dışıdır ve kesinlikle Instagram dahil çoğu platformun hizmet şartlarına aykırıdır.

İnternetteki “uzmanlara” göre, bir erkek olarak değil, kadın onaylı bir sahte hesap alma şansınız çok daha yüksek. 

Bu yaklaşıma ne kadar katılmadığımı yeterince vurgulayamam ama… makale için, vermeliyim. 

5. Yaratıcının Tanıdığı Biri Gibi Görünen Gizli Bir Hesap Oluşturun

Bu yaklaşım sadece hizmet şartlarına aykırı değil, tamamen ürkütücü. Bu yöntemi sadece bütünlük uğruna paylaşıyorum. Bunun için büyük bir nedeniniz olmadıkça bunu yapmayın (bir suçun kanıtı veya buna benzer bir şey bulmak gibi). 

Özel bir IG profilini görmenin bir yolu, ancak kelimenin tam anlamıyla son seçenek.

Yöntem oldukça basit. Profilin tanıdığı bir kişi bulursunuz ve onlar gibi görünen sahte bir hesap oluşturursunuz ve ardından 1. adımdaki gibi takip isteğinizi gönderirsiniz.

Bunu, kişiyi Facebook gibi diğer sosyal medya platformlarında takip ederek ve düzenli olarak etkileşimde bulunduğu bir kişi bularak yapabilirsiniz. 

Dediğim gibi, tüyler ürpertici ama görünüşe göre işe yarıyor.

İşte bu, 2022’de çalışan özel bir IG hesabından gelen gönderileri görmenin 5 yolu. Yine, bu yöntemleri sinsilik için kullanmayın. Garip olma. 

İnstagram’da Mavi Tik Almak İçin Neler Gerekli Merak Ediyorsan Videoya Göz Atabilirsin !

Yorum Yap

Your email address will not be published. Required fields are marked *

CSA Logo